Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w łatwy, tylko czasem niezwykle kosztowny sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Wypełnianie zmarszczek, usuwanie blizn, błyskawiczne odchudzanie, korygowanie ust czy niwelowanie cieni pod oczami – to zaledwie wybrane z grona niesamowitych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki innowacyjnym technikom mamy możliwość sprawnie walczyć z oznakami upływającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet nadmiernym owłosieniem. Ludzi ciągle ekscytuje wątek wiecznej młodości oraz doskonałego ciała. Jakie zatem zabiegi wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Aktywowanie naturalnych procesów odnowy skóry

Jednym z oryginalniejszych środków z kręgu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry oraz jej sprężystość. Blizny oraz nierówny koloryt po paru sesjach rzeczywiście są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które pragną polepszyć jakość skóry, ujednolicić jej koloryt oraz spłycić zmarszczki, z całą pewnością będą zadowolone. Na wyniki w sumie nie trzeba bowiem długo czekać. Mobilizacja wewnętrznych powierzchni skóry pozwala na zwiększoną wytwórczość kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen sprawdza się w ogólnym leczeniu łysienia, redukcji blizn potrądzikowych i korekcie widoczności rozstępów. W czasie wizyty skóra jest przerywana, a pod powierzchnię przenikają substancje aktywne, np. preparaty kolagenowe. Komórki skóry są mobilizowane do szybkiej odnowy.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Życie w ciągłym biegu, palenie papierosów, stres i kilkanaście innych czynników wpływa na pojawienie się niepotrzebnych kilogramów. Trzeba zdecydowanie powiedzieć, że nadwyżka tkanki tłuszczowej jest poważnym problemem XXI wieku. To nie jedynie przedmiot natury estetycznej, lecz w pierwszej kolejności choroba. Ciało otrzymuje wyjątkowo syte pokarmy i krótko mówiąc nie jest w stanie ich całkiem spożytkować. Co zrobić ze zbytecznymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna nagromadzać tkankę tłuszczową pod skórą, natomiast jeżeli jest jej już nazbyt wiele, zaczynamy mieć trudności z oddychaniem, chodzeniem po zakupy itd. Wytrzymałość fizyczna znacznie się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw takim trudnościom, a badaczom udało się stworzyć dużo zabiegów, które mają za zadanie zredukowanie skumulowanej tkanki lipidowej. Odchudzanie możemy zapoczątkować od takich kuracji, jak Med 2 Contour Medical albo Maximus TriLipo.

Trwała redukcja cellulitu

Jeśli planujemy pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, nieładnych grudek pod skórą i wymodelować ciało, to doskonałe efekty zaraz po kilku zabiegach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie fachowe głowice. Wydajność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, jakie wnikają w głąb ciała oraz usuwają tkankę tłuszczową. Dodatkowa głowica jest stosowana do drenażu limfatycznego, co znaczy, że wyzwolone komórki lipidowe wędrują poprzez limfę do wątroby, a w rezultacie są wydalone z układu. Ta pionierska technologia wykorzystuje naturalne procesy trwające w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, bezpieczny oraz absolutnie nie wymaga używania dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Na jakie rezultaty możemy liczyć? Co najważniejsze po pierwszej wizycie mamy możliwość stracić około 2-4 cm w obrębie ciała. Aby uzyskać jeszcze pozytywniejsze wyniki musimy zrealizować od 4 do 6 terapii, stosować odpowiednią dietę i spożywać około 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po wizycie w niektórych przypadkach może pojawić się zaczerwienienie skóry, które mija jednak po kilkudziesięciu minutach.

Kompleksowe wyszczuplanie dzięki technologii Maximus

Otrzymanie idealnego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z minimalizowaniem ilości niepotrzebnych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich biorą udział osoby z otyłością, absolutnie nie przedstawiają nam co w istocie odbywa się ze skórą. A rzeczywistość jest taka, że traci ona elastyczność, uwidaczniają się rozstępy, a niekiedy całe obszary opadłej skóry (przeważnie na brzuchu). Zamiast drakońskiej głodówki warto zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu możemy zmienić profil sylwetki i za jednym razem zadbać o skórę. Dokładna stymulacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni redukuje ilość komórek lipidowych, zwiększa jędrność skóry, odmładza, poprawia krążenie krwi i zmniejsza zmarszczki. Zabieg musimy zazwyczaj powtórzyć od 3 do 4 razy, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Przeprowadza się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki owemu narzędziu mamy możliwość dodatkowo minimalizować zmarszczki dokoła ust i kształtować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka zastosuje drobną głowicę, która zdecydowanie uderzy w centrum problemu. Natychmiast po pierwszej terapii daje się przyuważyć zminimalizowanie zmarszczek i dobrze dostrzegalne policzki. Jeśli chcemy otrzymać spektakularny rezultat w wyjątkowo krótkim czasie, możemy dopasować 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością potrafi towarzyszyć nam wrażenie ciężkości nóg i napuchnięcia. Niniejsza przypadłość jest często przemilczana w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed zabiegiem). A jednak możemy się uwolnić także od tego defektu. Dzięki Endermologii LPG bądź kuracji Icoone z pewnością zmieni się nasz komfort życia. Ich działanie opiera się na usuwaniu płynów tkankowych i ulepszeniu krążenia krwi w obszarach objętych dyskomfortem. Więcej informacji znajdziesz tu – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok