Nowoczesne zabiegi kosmetologii medycznej - gabinet kosmetyczny Toruń.

Nowoczesne zabiegi kosmetologii medycznej - gabinet kosmetyczny Toruń.

Obecnie każdy nowoczesny gabinet kosmetyczny oferuje wiele innowacyjnych zabiegów, jakie nie tylko pielęgnują skórę, ale także kształtują figurę, usuwają cellulit, tłuszcz zbędne owłosienie i rozpowszechniają rozwiązania anti-aging. Wszystkie te elementy są możliwe dzięki rozwojowi technologii, które przynoszą wciąż ulepszone i skuteczniejsze rozwiązania przeciw starzeniu się, nadwadze czy problemom skóry. Ponadto, nowoczesne metody powodują, że zabiegi stają się co raz mniej inwazyjne, co sprawia, że nie nadwyrężają już sprawności pacjentów, a przynoszą niezwykłe rezultaty. Wiele gabinetów kosmetycznych cieszy się dobrymi opiniami na temat dostarczanych usług, płynącymi z zabiegów wysokiej jakości.

ZABIEGI OFEROWANE PRZEZ NOWOCZESNY GABINET KOSMETYCZNY

Nowoczesne zabiegi oczyszczające

Wśród innowacyjnych zabiegów nie może zabraknąć takich rozwiązań, które mają na celu odświeżenie i oczyszczanie skóry. Zadbana skóra jest zdecydowanie bardziej podatna na wpływ innych zabiegów kosmetycznych, a przy tym jest zdecydowanie bardziej estetyczna i promienna. Likwidowanie niedoskonałości, zaskórników, martwego naskórka i łoju pozytywnie wpływa na jej wygląd i zdrowie. Zazwyczaj stosowane w tym celu w salonach kosmetycznych zabiegi, mają za cel otwarcie porów i usunięcie z nich zanieczyszczeń. Najprostsza metoda polega na pracy kosmetyczki, która ręcznie wyciąga zanieczyszczenia z uprzednio otwartych porów poprzez nacisk na skórę. Możliwe jest także oczyszczanie chemiczne, jakie zastosowuje kwasy w odpowiednich stężeniach. Pozostałe metody zwykle wymagają pracy specjalistycznych urządzeń. Dla przykładu urządzenie do zabiegu mikrodermabrazji ściera warstwy martwego naskórka i zasysa je do wewnątrz. Jedną z najnowocześniejszych metod w tym zakresie jest peeling kawitacyjny, który wykorzystuje moc ultradźwięków.

Nowoczesne zabiegi regenerujące

Najbardziej znanym zabiegiem porządnie regenerującym jest mezoterapia igłowa. To za jej sprawą dawane są skórze wartości regenerujące i odżywcze, które stymulują organizm do uruchamiania procesów naprawczych oraz do produkcji kolagenu i elastyny. Mezoterapia to wstrzykiwanie gotowych koktajli z kwasu hialuronowego, aminokwasów, wyciągów z roślin i witamin, które mają niezwykły, pozytywny wpływ na stan skóry. Tego rodzaju działania nadają skórze elastycznośc i jędrność oraz powstrzymują starzenie.

Do zabiegów regenerujących często wykorzystuje się także materiał nazywany osoczem bogatopłytkowym. Pobiera się ono bezpośrednio z krwi pacjenta i ma rewelacyjny wpływ na autoregenerację. Komórki macierzyste udoskonalają wygląd skóry, jej gęstość i elastyczność, a także wygładzają zmarszczki. W ten sposób odnawiane są zniszczone komórki, zwiększa się wytwarzanie kolagenu, a także rozrost naczyń krwionośnych.

Nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę

Zabiegi formowania sylwetki szczególnie ciekawią tych, którzy chcą pozbyć się nadmiernego tłuszczu, szczególnie z obszarów, które są odporne na aktywność fizyczną oraz wymagające diety. Nowoczesna technologia pomogła opracować metody, które powodują, że tkanki tłuszczowe zostają rozbite, przechodzą w stan płynny, dzięki czemu o wiele prościej jest je odessać albo przenieść do wątroby, a stamtąd zazwyczaj usuwane są za pomocą naturalnych procesów przemiany materii. Tego rodzaju zabiegi zwykle mają również inne pozytywne efekty, na przykład: pobudzają do produkcji kolagenu lub wspomagają usuwanie toksyn. Najczęściej w taki sposób można także pozbyć się cellulitu, wygładzić blizny, zmarszczki oraz rozstępy.

Istnieje wiele nowoczesnych metod formowania sylwetki i wspierających odchudzanie. Należy do nich na przykład endermologia, która za pomocą specjalnie opracowanych rolek masuje ciało i tym samym rozbija komórki tłuszczu. Inna metoda, czyli kriolipoliza opiera się na mrożeniu oraz niszczeniu komórek tłuszczowych w temperaturze nie przekraczającej -10°C. Natomiast kawitacja ultradźwiękowa bazuje na mocy ultradźwięków. Istnieją także techniki wykorzystujące laser lub iniekcję. Zwykle te metody nie są inwazyjne i przynoszą widoczne rezultaty: możliwe jest usunięcie do 45% tkanki tłuszczowej, jednak nie mogą one zastępować aktywności fizycznej i wyregulowanej diety, a zaledwie wspomagać.

Nowoczesne zabiegi laserowe

Choć lasery są w kosmetologii stosowane od dawna, wciąż odnajdują co raz to nowocześniejsze i skuteczniejsze funkcje, dzięki rozwojowi i co raz bezpieczniejszej pracy. Gabinety kosmetyczne udostępniają nowoczesne zabiegi laserowe, które wpływają na różne obszary ciała i tak samo różne problemy. Najpowszechniejsza jest z pewnością depilacja laserowa, która eliminuje niechciane owłosienie z właściwie każdej części ciała na długi czas. Zabiegi laserowe zwalczają także problemy skórne: na przykład usuwają trądzik, zabijając bakterie powodujące stany zapalne lub usuwają przebarwienia, które pojawiają się ze względu na zbiór melaniny (barwnika) w jednym miejscu. Pozostałe zabiegi laserowe umożliwiają zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych lub są świetnym sposobem odmładzania.

Nowoczesne zabiegi odmładzające

Produkcja elastyny i kolagenu bezpośrednio wpływa na stan skóry i w ten sposób ją odmładza. Z tego powodu część zabiegów dodatkowo wpływa na zwalnianie starzenia się skóry. Istnieją również zabiegi, które pierwszorzędnie odmładzają skórę, sa to np. mezoterapia, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym lub liftingi. Nowoczesne metody liftingujące, wykorzystują nowatorskie sposoby oraz technologie, dzięki którym nie są one inwazyjnymi zabiegami operacyjnymi. Na przykład liftingi HIFU – skutkujące dzięki ultradźwiękom lub przy użyciu nici liftingujących – wszywanych w głębokie warstwy skóry, by unosiły i utrzymywały odpowiednie partie skóry.

https://www.beautymedica.pl/cennik/

Strona używa cookies
Ok