Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i niebawem pojawią się pierwsze wiosenne kwiaty. Jest to także idealny okres na pielęgnację skóry. Zimą nasza skóra odpoczęła od promieni słonecznych, dlatego jest to najlepszy okres na depilację laserową.

{Jak przygotować się do zabiegu?|Przygotowanie do zabiegu|Zanim przyjdziesz na zabieg}

Do depilacji należy właściwie przygotować. Jakiś czas przed wyznaczonym zabiegiem koniecznie trzeba zrezygnować z usuwania zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. W tym czasie można stosować jedynie maszynki do golenia. W Polsce naturalna opaleniznaod listopada do kwietnia nam nie grozi, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Trzydzieści dni przed wizytą u kosmetyczki powinno się zrezygnować z maści z retinolem.

Na chwilę przed depilacja laserową

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Koniecznie trzeba także zrezygnować ze stosowania balsamów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Przed zabiegiem dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg depilacji laserowej

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od depilowanej części ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że między kolejnymi zabiegami zaleca się robienie przerw trwających około 4 tygodnie. Liczba potrzebnych zabiegów laserowych zależy od indywidualnych uwarunkowań, średnio wystarczają 3-4.

Po depilacji laserowej

Nasza skóra musi się zrelaksować. Gorące kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyjścia na basen nie są polecane. Przez jakiś czas powinno się przed złuszczaniem naskórka. Zabieg ten prozdrowotny wpływ na kondycję skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Cztery tygodnie po depilacji laserowej koniecznie trzeba w stu procentach zrezygnować z opalania.

Ostatnie podmuchy zimy to doskonały okres na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Zabieg depilacja laserowa Idealnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Sposób ten ma sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Bezpieczeństwo

Profesjonale gabinety kosmetyczne używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik zawartości melaniny w skórze, który pozwala bardzo dokładnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów które wyposażone są w duże soczewki depilacja przebiega bardzo sprawnie. Depilacja pach to zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda depilacji . Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby trwale trwale usunąć niechciane włoski.

Wysoki komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób pozbycia się niechcianego owłosienia. Stosowanie najnowszych technologii daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa , ale też trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest także polecana osobom, które borykają się z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Najskuteczniejsza metoda depilacji- depilacja laserowa

Po zimie powinniśmy zatroszczyć się o stan naszej skóry i przygotować ją na lato. Należy nie wolno zapominać o właściwym natłuszczeniu skóry, gdyż ujemne temperatury oraz przesuszone, ogrzewane pomieszczenia źle oddziałują na stan naszej skóry. Wiosenne miesiące, to także dobry okres na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, do uzyskania maksymalnego efektu, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i pozbyć się problemu, jakim jest konieczność golenia nóg maszynką, czy bolesnego wyrywania włosów depilatorem.

Wybierając depilację laserową, należy poszukać gabinetu z najlepszym sprzętem oraz dobrze przeszkoloną kadrą. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

W laserze Palomar Vectus wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Palomar Vectus ma także nowoczesny system chłodzenia, który dodatkowo zabezpiecza skórę. Dużym plusem są także dwie soczewki, większa pozwala pozbyć się owłosienia w krótkim czasie trwania zabiegu.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie należy usuwać owłosienia mechanicznie – . Wykazane jest używanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg, zapewniający trwały efekt. Wiele kobiet potwierdza skuteczność tej metody depilacji. Zaplanuj depilację laserową juz dziś.

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok