dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Ceremonia weselna jest wyróżniającą się imprezą rodzinną, jaka powinna trwale zapisać się w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Świetnie by było w przypadku, jeśliby budziła jedynie dobre skojarzenia. Każda osoba będąca w związku fantazjuje o cudownym, wyrafinowanym i efektownym weselu. A więc takim, na którym wszyscy uczestnicy będą świetnie się bawić z wyczuciem oraz smakiem do białego rana.

Czy możliwe jest wesele bez alkoholu?

Dzisiaj na okrągło znajdujemy treści reklamowe zachwalające napoje alkoholowe, produkty tytoniowe oraz inne używki, przykładowo napoje energetyzujące. Zazwyczaj niedoświadczone osoby organizując wesele zamierzają zaspokoić wszystkich, natomiast optymalną metodą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Kiedy pijemy przestajemy cokolwiek kontrolować i absolutnie nie denerwują nas już niemiłe komentarze wujków, wrzask najmniejszych gości i fetor niedopałków przemieszczający się ponad nimi (pomimo iż osobiście wcale nie palimy). Dj na wesele, doskonałe posiłki, różnego pokroju rozrywki i niezwykła atmosfera – to wszystko w gruncie rzeczy wystarczy. Abstynencja na owych imprezach zdarza się wyjątkowo rzadko, jednak od kilku lat sporo par zaczęło polecać ten zwyczaj. Dlaczego? – ze względu na przedszkolaki, jakie po prostu nie mogą postrzegać krewnych pod wpływem mocnych trunków, zaś z innej strony – jest to przejaw dorosłości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, nie tylko będących członkami Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „idealna uroczystość w zasadzie nie zależy od sumy spożytego alkoholu” lub „nie potrzeba alkoholu, by doskonale świętować”. W sytuacji przyjęć weselnych jest to o tyle interesujące, gdyż w naszym kraju przytoczone okoliczności z pokolenia na pokolenie były obficie zakrapiane. Małżeństwa, jakie zdecydowały się aktualnie na wesele bez żadnych trunków wielokrotnie słyszały niemiłe docinki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w ceremonii lub wyrażenia „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile wynajęcie profesjonalnego wodzireja na przyjęcie w sumie nie jest niczym dziwnym, to nieobecność napojów wysokoprocentowych – już tak.

DJ dla wymagających gości

Udane przyjęcie to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy i melodia dopasowana do gustów uczestników imprezy. To naturalnie on planuje harmonogram uroczystości oraz planuje najprzeróżniejsze rozrywki. Na przyjęciu weselnym bezalkoholowym jest naprawdę niezbędny. Profesjonalny DJ to obietnica kapitalnej imprezy chociażby przez dwa dni (razem z poprawinami). Jakie są jego nadrzędne powinności? Prócz tego, że jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to każde wydarzenie powinno koniecznie być przez niego dosyć wcześnie oznajmione i przeprowadzone. Każdy uczestnik ma się dobrze bawić, choćby ten niezwykle ostrożny. Praca wodzireja rozpoczyna się niejednokrotnie od wskazania wszystkim zebranym ich krzeseł, natomiast zaraz potem – razem z następnymi zdarzeniami – razem podśpiewuje z zaproszonymi osobami, tłumaczy im ruchy podczas tańca, prowadzi rozmaitego typu animacje. Wszystko to przeprowadza w sposób żartobliwy, jednakże absolutnie nie niewłaściwy. Wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, głównie na zabawach bez napojów alkoholowych. Trzeźwi uczestnicy więcej wymagają i to przez długi okres w przyrównaniu do tych, którzy natychmiast na wstępie imprezy są pod wpływem alkoholu.

DJ na wieczór kawalerski

Bez alkoholu niekiedy może toczyć się dużo klasycznych uroczystości, przykładowo wieczory kawalerskie, sylwester, rocznice zamążpójścia. Zamiast wydawać fundusze na wódkę, musujące wino oraz szampana, powinniśmy wykazać się odrobinę lepszą kreatywnością. Wieczór kawalerski w niektórych przypadkach może ciągnąć się nawet kilka dni, zaś w czasie uczty Panna Młoda jest szkolona do wykonywania roli cudownej żony. To samo tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas jakich absolutnie nie muszą świętować rozebrane tancerki. Uroczystości oraz wyjścia bez napojów wysokoprocentowych są świetną alternatywą zwłaszcza dla tych opracowywanych w tradycyjnym tonie. Niejednokrotnie Panowie wspominają, iż pragną bawić się dobrze w czasie ceremonii, zaś nie tylko dzień później chwalić się współpracownikom ile udało im się wypić. Trunek służy szczególnie do tego, aby „przykrywać” istotne sprawy, m. in. brak odczuwania radości z wydarzenia, przywiązania do najbliższych (albo generalnie więzi społecznych) bądź pejoratywnego widzenia dalekiej kultury. Niejednokrotnie ludzie wcale nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bowiem nie mają funduszy na wódkę oraz właściwie nie spostrzegają prawdziwego celu takiego zdarzenia. Wcale nie chodzi tutaj rzeczywiście tylko o mocne alkohole, bo wydatków związanych z ceremonią w Kościele oraz weselem jest dużo więcej.

Zaślubiny, narodziny dziecka i kolejne familijne zdarzenia bez alkoholu nie wyróżniają się faktycznie niczym od tych konwencjonalnych. W wyznaczonym miejscu gra słynny DJ, na twarzy gości przeważają uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa w obłokach, oboje rodzice jednej oraz drugiej strony stoją przejęci. Nie ma otumaniającego alkoholu, przez który niezwykle często owe najdroższe chwile uciekają w niepamięć i zastępuje je zawziętość, brak wrażliwości, złośliwość oraz potyczki zaproszonych gości.

Jeżeli zamierzasz wiedzieć o wiele więcej, wejdź tu – DJ Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok