Mikroelementy są szczególnie ważne dla normalnego funkcjonowania naszego organizmu Awitaminoza , gdyż tak odmiennie określa się niedobór witamin w organizmie, może zmierzać do tak poważnych zaburzeń i dolegliwości jak zespół suchego oka, rogowacenie skóry, bóle stawów bądź wypadanie włosów. Dużo trudniejszymi rezultatami niedostatku witamin i minerałów są dolegliwości zębów, zaburzenia narządów płciowych, a nawet spowolnienie wzrostu czy słaba krzepliwość krwi. Bez poprawnej diety nasz organizm zaczyna się szybciej starzeć.

Mechaniczne przetwarzanie jedzenia i stosowanie sztucznych substancji konserwujących doprowadziło do obniżki składników odżywczych w spożywanych przez nas artykułach. Specjaliści twierdzą, że obecnie jabłka maja względnie 60% mniej witaminy e, aniżeli te w latach 80. Podobnie jest z innymi artykułami. Znaczy to, po porstu tyle, że spożywając nawet najzdrowsze produkty zapewniamy sobie za mało witamin i minerałów. Jak zatem walczyć z słabą zawartością składników odżywczych w diecie? Na pomoc przychodzą nam suplementy diety, które zasilają niedobory witamin, pomagają wyszczupleć i ponadto usuwają takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Produkty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to naturalne mieszanki które dobrze jest posiadać w swojej kuchennej apteczce.

Krzem, witamina D i witamina B12 – życiodajne składniki odżywcze

Z upływem lat tracimy co raz więcej składników odżywczych nieodzownych do prawidłowego funkcjonowania. Tymczasem mechanizm starzenia się naszego ciała nie jest jedynym powodem niedostatku witamin i minerałów. Stresujący tryb życia, nieodpowiednia dieta, a nawet częste praktykowanie sportów mogą przyczynić się do utraty cennych dla naszego zdrowia czynników. Krzem, witamina D jak i witamina B12 to mikroelementy niesamowicie ważne dla naszego ciała. Zawartość krzemu faktycznie redukuje się wespół z upływem lat. Ubytki tego minerału są w stanie wytwarzać problemy kostno-stawowe, przesadne wypadanie włosów, starzenie się i różne zapalenia skóry, a także łamanie się płytki paznokcia Niestety w wyniku przetwarzania produktów jadalnych ograniczono ilość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym pozwala na wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A co z witaminami? Analizy informują, że ponad 90% Polaków ma niedostatki witaminy D, którą w naturalny sposób dostarcza nam słońce. Niedobór witaminy wywołuje obniżenie odporności, podwyższenie ryzyka cukrzycy i choroby kości. Pomimo, że jest ona obecna w tak entuzjastycznie spożywanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero konsumowanie tabletek z witaminą D kompletnie uzupełni jej niedobory. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką dobrego samopoczucia, ochrania nas przed niedokrwistością, apatią, osłabieniem mięśni, zmniejszonym ciśnieniem krwi, jak i przed dysfunkcjami oczu. Braki tej witaminy są zazwyczaj spowodowane przez zbyt niewielką dawkę spożywanego mięsa i nabiału. Starannie zracjonalizowana dieta i suplementacja witaminy B12 w pigułkach spowoduje, że będziemy cieszyć się świetnym nastawieniem na długo.

Bakterie a suplementy diety

Faktycznie, określone suplementy diety są w stanie zwalczać niekorzystne dla ludzkiego organizmu bakterie, tak jak na przykład Helicobacter Pylori. Nosicielami tejże bakterii jest w Polsce ponad 60% ludności. Helicobacter jest w stanie wywoływać tak uciążliwy uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być pokonana tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, dostępną w preparacie Pyloxim, znanym także jako Pylox. Ten suplement diety został skomponowany w Japonii, gdzie przeprowadza się niesłychanie rozwinięte testy nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Specyfik tworzy się w wyjątkowo nadzwyczajnym procesie. Na początku wprowadza się określony antygen do układu krwionośnego specjalnego gatunku kury. Składane przez kury jajka wyposażone są w powieloną porcję przeciwciał, które zostają później odseparowane. W ten sposób powstaje immunoglobulina Y, która po zjedzeniu wnika do do układu pokarmowego. Znajdujące się tam bakterie Helicobacter odrywają się od błony żołądka i zostają kompletnie usunięte. Pyloxim to w całości naturalny środek i idealne dopełnienie standardowej diety.

Suplementy diety wywierają wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także na nastawienie. Wypełniają niedobory witamin, eliminują niekorzystne bakterie i pozwalają stracić nadmierne kilogramy. Obecnie suplementy diety są odpowiedzią na zmniejszającą się zawartość witamin i minerałów w artykułach konsumpcyjnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są dużo niższe niż 20 lat temu. Jest to skutkiem nie tylko zmian ekologicznych, ale przede wszystkim syntetycznych preparatów ochrony roślin stosowanych w gospodarstwach rolnych. Warzywa i owoce są w dzisiejszych czasach uprawiane na dużą skalę, co wpływa na ich jakość i walory smakowe. Konsumowanie zdrowych posiłków nie uzupełnia dobowego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Z tego względu kluczowe jest stosowanie witamin i mikroelementów w formie suplementów diety, by radować się dobrym zdrowiem na długo.

Suplementy Pyloxim i Power Si sprzedawane są w sklepie online www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o swoje zdrowie i dobrą formę. Klikając w zamieszczony obok odsyłacz odnajdziesz wyjątkowe suplementy dla zdrowia i urody:Pyloxim

Strona używa cookies
Ok