odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Wymodelowany brzuch to pragnienie wielu osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak i panów. Świetnie by było, gdyby był pięknie umięśniony oraz nieco atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, która jest dla nas epicentrum podczas wykonywania różnych ćwiczeń fizycznych i przy wcielaniu w życie rozlicznych diet. Osoby, które sporo trenują, mają możliwość chwalić się wszystkim naokoło umięśnionym, płaskim brzuszkiem i „dostojnie” chadzają po plaży lub wylegują się na hamakach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, gdyż brzuch jest ową partią ciała, która interesuje płeć przeciwną. Mamy możliwość także zobaczyć takie osoby, jakim w ogóle nie zależy na nadmiernym negliżu i w zasadzie nie odsłaniają tak swobodnie wyrzeźbionego brzuszka. Nad kondycją musimy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli zamierzamy leniuchować całymi popołudniami na sofie zamiast iść na aqua-aerobik bądź ćwiczyć w klubie fitness, to bez wątpienia wcale nie zrealizujemy takiego fantazjowania. Zamiast wzorzystego bikini lub kąpielówek, będziemy zmuszeni wkładać duże kostiumy, tankini ze spodenkami bądź bokserki i koszulkę na ramiączkach. Każdy powtarza: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, satysfakcjonujące efekty da optymalna dieta oraz aerobik. Jednak czy naprawdę? Czy jest to rzeczywiście takie proste, jak radzą znajomi? Czy potrzebna jest tylko dieta bogata w warzywa oraz owoce, trochę spacerów i co ważne – brzuszków, by można było pochwalić się szczupłym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie w sumie nie bazuje jedynie na owych oczywistych rzeczach, lecz dodatkowo na genetyce, a więc tendencjach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Ogólnie rzecz ujmując nie można „spalić” tkanki lipidowej jedynie w jakimś obszarze, konieczny jest kompleksowy trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszcz odkładany przez nasz organizm spala się proporcjonalnie, innymi słowy – w jakiejkolwiek części ciała równomiernie do liczebności komórek lipidowych. Odchudzanie występuje holistycznie, dotyczy wszystkich partii ludzkiego ciała, zaś reklamy w TV, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, zwyczajnie naciągają. Ważną funkcję odgrywa tutaj genetyka, gdyż wybrane osoby mają mocniejsze skłonności do odkładania tłuszczyku tylko przez to, że ich rodzice, dziadkowie i inne osoby z rodziny, też miały z tym spory kłopot. W trakcie robienia tylko samych brzuszków z całą pewnością w ogóle nie pozbędziemy się nieładnych fałdek, gdyż w owym momencie będziemy przetwarzać zbyt małą ilość energii. Brzuszki pokrzepiają mięśnie w niepokojącej nas partii i po niedługim czasie niekiedy może się okazać, że posiadamy tam dużo więcej centymetrów niż sądziliśmy. Bicepsy powiększają się (uformuje się nam solidne podparcie), jednak tłuszcz przetrwa.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Oprócz ustabilizowanej diety oraz treningu kompleksowego (a mianowicie treningów tyczących się wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie tylko wyselekcjonowanej części), mamy możliwość zaczerpnąć z fachowego odchudzania w salonach kosmetycznych. Mówiąc w skrócie nie chodzi tutaj jednak o to, żeby całymi dniami uczęszczać na masaże jakimiś dziwacznymi urządzeniami…i odpuścić sobie te dwie czynności wymienione wcześniej. Wszystko musi być ze sobą wymieszane – odpowiednia dieta, fitness oraz zabiegi kosmetyczne, które uelastycznią naszą skórę, zmniejszą cellulit, wygładzą fałdki w obszarach, na które dieta i ćwiczenia fizyczne absolutnie nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim efektownym zabiegiem jest przykładowo liposukcja bez skalpela za pomocą innowacyjnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu możemy efektywnie wyeliminować tkankę tłuszczową z eksponowanych partii ciała, przykładowo po wewnętrznej części ramion. Chodzi tutaj krótko mówiąc nie tylko o fenomenalne odchudzenie po pojedynczym zabiegu, ale również zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej. Odrębna głowica zasysa sukcesywnie fałdki skóry, a fale dźwiękowe uszkadzają komórki lipidowe. Są one zaraz potem eliminowane z organizmu przez limfę, a w dalszej kolejności – przez wątrobę. Możemy również skorzystać z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd zewnętrzny skóry, jej napięcie, modeluje sylwetkę, likwiduje cellulit oraz minimalizuje miejscowy tłuszczyk. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus wpływa nie tylko na komórki tłuszczowe, ale również na mięśnie. Zaś ściśle: intensyfikuje komórki skóry właściwej, tkankę pod skórą i muskuły, ażeby błyskawicznie i efektywnie wymodelować ciało. Tłuszczyk ma formę upłynnioną, bo wpływają na niego fale elektromagnetyczne. Natomiast taka sytuacja sprawia, że nasza bariera ochronna i mięśnie są dokładnie nagrzane. Takim urządzeniem mamy szansę również redukować intensywność zmarszczek naokoło oczu i ust, jak i podnosić owal twarzy. Wiele osób stawia również na nowości zabiegowe z użyciem endermologii, przykładowo na masaż w wykorzystaniem próżni. To przypuszczalnie najatrakcyjniejsza opcja, bo należy założyć wyjątkowy ubiór, zaś kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po takim ubiorze.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy materiał, szukasz ciekawego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to wejdź w odnośnik obok – Odchudzanie Toruń – a może przeczytasz akurat to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok