Przy podejmowaniu decyzji ważne jest przeważnie pierwsze wrażenie. Atrakcyjny produkt zachęca efektywniej, dlatego też dla przedsiębiorców ważna jest stylistyka wykonania i kreatywność. Właściwie dopasowane kolory i nietypowy pomysł, to dwa składniki, które sprawiają, że konkretna rzecz pozostaje w pamięci klientów. Dla nas, jako fachowych grafików, istotne jest, aby każdy projekt graficzny był wyjątkowy i miał to coś, co sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym tworzymy loga jak i logotypy. Przygotowujemy efektowne ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Zajmujemy się także projektowaniem stron internetowych gwarantując nieszablonowe rozwiązania graficzne i niestandardowe pomysły na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne na wysokim poziomie

Nasze studio graficzne to miejsce w którym tworzą się niepowtarzalne pomysły i indywidualne projekty graficzne. To także miejsce w którym dostarczamy profesjonalne usługi graficzne. Od logo dla Twojej firmy, przez kompleksowe foldery reklamowe, a kończąc na grafice na strony internetowe. Dla nas nie ważne jest to co robisz – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla typowych wzorów. Chcemy, aby projekty graficzne robione dla naszych Kontrahentów były ciekawe, niepowtarzalne i przykuwające uwagę. Ma za nimi stać niezwykła moc perswazji i znakomite wyczucie smaku. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, dla których wzory graficzne są ważne.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Kreowanie marki rozpoczyna się na etapie komunikacji z Klientem. Od podejścia przedsiębiorcy do tematu obsługi Klienta zależy nie tylko jego przyszły sukces, ale także charakter przedsiębiorstwa. Każda ceniąca się marka posługuje się identyfikacją wizualną, która buduje tożsamość firmy i wpływa na kojarzenie firmy przez Odbiorców. Identyfikacja wizualna to w głównej mierze logo, którym firma posługuje się wszędzie – w mediach, w internecie, w reklamie. Z takiego względu musi być ono specyficzne i niestandardowe, aby osobom z zewnątrz kojarzyło się wyłącznie z daną marką. Istotny jest dobór czcionki, typ liter i kolorystyka, odwołująca się do danej działalności. Logo firmy drukuje się na opakowaniach, na broszurach i na gadżetach reklamowych, co powoduje, że renoma firmy wzrasta, podobnie jak zyski. W ten sposób firma komunikuje się z Klientami i tworzy relacje, nie stosując praktycznie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej firm. Cały proces rozpoczynamy od zaprojektowania unikalnego logo, które będzie twarzą określonej marki. Tworzymy także projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i katalogów. Zapewnimy Twojej firmie większą popularność za pomocą atrakcyjnej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o nieskończonych możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko na wyciągnięcie ręki i to zaledwie w kilku krokach. Niemniej, aby zaistnieć w wirtualnym świecie, każda firma| potrzebuje oryginalnej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla szukających danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają niestandardowe projekty stron www w oparciu o innowacyjne narzędzia graficzne i niebanalne pomysły. Stawiamy na praktyczne koncepcje i wsłuchujemy się w wymagania naszych Klientów. Tworzone przez nas witryny są nadzwyczaj funkcjonalne i niesamowicie estetyczne. Nie podkradamy pomysłów, ani nie korzystamy z gotowych wzorców. Cały projekt realizowany jest indywidualnie, co zapewnia oryginalny efekt końcowy. Z nami Twoja strona będzie się wyróżniać.

Nasze studio graficzne

Pomimo, że na toruńskim rynku funkcjonujemy od niedawna, to na koncie posiadamy już wiele sukcesów. Wkrótce po sfinalizowaniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowoczesnej pracowni graficznej, która będzie spełniała wszelkie oczekiwania Klientów. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Macaroni, sklepem markowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas duży krok do przodu i szansa na rozwój działalności. Nadal uczymy się i analizujemy branżę graficzną, co pozwala nam na używanie nowoczesnych trendów w naszej pracy. Dla nas, to właśnie świeżość w realizowaniu projektów okazała się strzałem w dziesiątkę. Teraz jesteśmy gotowi na więcej przygód. Pomimo, że realizujemy wiele projektów, znajdziemy czas dla każdego Klienta. Również dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje ciekawe projekty graficzne. Specjalizujemy się w projektowaniu logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Realizujemy projekty takie jak identyfikacja wizualna i strony internetowe Wykorzystujemy jedynie własne pomysły, co powoduje, że nasze projekty to pewność niepowtarzalności. Niespotykany styl i wyczucie smaku, to dwie cechy, które znajdą Państwo w każdym naszym projekcie. Każdy jest mile widziany w naszej nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.

Strona używa cookies
Ok