Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Wielki wybór dodatków, jakimi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą odpowiadały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich zbyt dużo, aby nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i bocznych naw. W tym celu najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, aby nie zawadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych latarenek i świeczników, które nie tylko nadadzą uroku wystrojowi, ale również zabezpieczą przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Zwykle wstęgi i szarfy wykonuje się z tiulu lub satyny. Zawiesza się je podłużnie względem ławek, żeby stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który uświetni wygląd przejścia oraz doda mu eleganckiego stylu. Zazwyczaj takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, które para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych oraz nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach i przy ołtarzu. Co raz częściej rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja weselna poprawi też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE ŚLUBNE

Dekorując samochód też można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wynajęciu limuzyny, można ją także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Wciąż do najpopularniejszych weselnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się do tyłu auta i są one dostępne w różnych kolorach i wzorach oraz mogą mieć ciekawe nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, koralikami, kokardami nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które ozdobią salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, planując wesele. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Dużą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też gra świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle bazuje na motywie przewodnim wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie współgrać tak, by stworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, dekoracyjnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi najwyższą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Będą się tam również niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela lub podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją ślubną są pokrowce, które dobiera się pod względem kolorów i wzorów. Dodatkowo jest wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest także księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

LaRosa dekoracje weselne

Strona używa cookies
Ok