Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy razem myślicie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo pozostanie on w ich pamięci? O nastroju przesiąkniętym magią, uwielbieniu w oczach najdroższych wam osób oraz własnych? Jeżeli Wasza odpowiedź jest pozytywna, zdecydowanie potrzebujecie wytwornicy zachwycających chmur.

Ślub stanowi jeden z najważniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Jakiekolwiek przygotowania muszą być „dociągnięte” do końca, bowiem nikt nie zamierza przeżyć w takiej chwili jakichkolwiek przykrości powiązanych, m. in. z nietaktem pijanego dj’a, „odrapanym” tortem weselnym czy głodnymi gośćmi z powodu braku dań. Skoro postanowiliśmy, że na naszej imprezie weselnej będzie dj, musimy trochę wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jakie są nasze oczekiwania podczas tej niepowtarzalnej okazji, zatwierdzić umowę (która mieści w sobie wszystkie niuanse), kontynuować z nim bezpośredni kontakt (najlepiej, gdyby był osiągalny przez cały dzień) oraz co najważniejsze – uzgodnić z wyprzedzeniem harmonogram wesela. Idealnie jest jeśli zjawi się on na nim sporo przed rozpoczęciem, ażeby zorganizować cały sprzęt. Doświadczony dj nie tylko zadba o bogatą oprawę muzyczną, lecz również przeprowadzi całą uroczystość uzupełniając ją różnorodnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i naturalnie właściwą porcją humoru.

Pomysł na efektowne wesele

Żeby oficjalny taniec nabrał indywidualnego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy świętować w bujnych, spektakularnych chmurach wznoszących się przy ziemi. Funkcjonowanie wytwornicy opiera się w skrócie na schładzaniu dymu, a następnie przenoszeniu go w okolicę podłoża. W aparaturze musi znaleźć się rozbity lód lub wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu podkreśli większość efektów optycznych oraz sprawi, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeżeli poszukujemy takiego sprzętu na swoje wesele, powinnyśmy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na organizatora scenerii dźwiękowej można liczyć na unikalny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wpisać w Google słowa „Ciężki dym Warszawa” oraz wynaleźć w wynikach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Nadaje się ona na każdego typu uroczystości okolicznościowe, przykładowo:

  • zabawy taneczne
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itd.
  • imprezy prywatne, np. „domówki”
  • przyjęcia biznesowe, np. w siedzibie firmy
  • imprezy noworoczne
  • wesela w plenerze
  • studniówki
  • inne imprezy okolicznościowe, które potrzebują niezwykłej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Prócz niezwykłych chmur niosących się w czasie imprezy możemy zaznajomić się z propozycją wykonywania syntetycznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti albo wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych niejednokrotnie dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, żeby osiągnąć rewelacyjny rezultat „świecących” baniek. Tymczasem sztuczny śnieg doskonale nadaje się na imprezy w domu, w lokalu bądź pubie. Można go wykorzystywać przez okrągły rok, bez względu na to czy temperatura na zewnątrz sięga +25 bądź -25 stopni. Perfekcyjnie sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na prywatkach typu „Piana Party” za to pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być użyta na weselu w punkcie przełomowym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najciekawszym sposobem na „zatajenie” wszelkich mankamentów, które powstają w trakcie tańca. Chmury przykryją cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. W ogóle nie będzie zatem widać, np. kiedy jedno z was stanie partnerowi na stopie. Członkowie rodziny oraz przyjaciele osłupieją z wrażenia, zaś ich oczy będą skierowane wyłącznie na Wasze radosne twarze pełne szczęścia. Można naturalnie samemu nabyć dymownicę oraz nauczyć się ją obsługiwać. Jeżeli zależy Wam jednakże właśnie na tym wyjątkowym „tańcu w obłokach”, warto ją wypożyczyć wraz z obsługą. W ogóle nie będziecie musieli denerwować się, jeśli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Zazwyczaj wynajmujący uzupełnia ją w specjalny roztwór, który jest w cenie wypożyczenia. Trzeba dodać, że w zastępstwie zwyczajnych kostek lodu (takich, jakie kładziemy do napojów alkoholowych) lepiej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Primo – jest dużo ekonomiczniejszy, po drugie – dostarcza nieporównywalnie ładniejszy skutek, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest wysoki i sięga około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, żeby zapytać wydzierżawiającego czy udostępni nam wysokiej klasy urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, gdyż nie uzyskamy takiego efektu na jaki czekamy.

O szczegółach dowiesz się klikając w ten link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok