Organizacja urodzin dla dzieci to dopiero sztuka. Wierzymy, że nasze maluchy nie mają zbyt wygórowanych wymagań, aczkolwiek w kwestii swojej imprezy urodzinowej są zazwyczaj niezwykle nieustępliwe. Oryginalne pomysły są bardzo potrzebne, podobnie jak ciekawe zabawy i grupka kolegów i koleżanek, z którymi solenizant spędzi ten wyjątkowy dzień w roku. Rodzice mogą wybierać, czy zrobić urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy w własnym mieszkaniu. Ciekawą opcją jest również zorganizowanie imprezy w znanej restauracji, gdzie animatorzy zadbają o rozrywkę dla dzieci. W sieci pełno jest rozmaitych pomysłów na urodzinowe dekoracje, kolorowe torty, czy pasjonujące zabawy. Dzisiaj możesz za niezbyt wygórowaną cenę zorganizować dla swojego dziecka urodziny o których marzy. Jeśli impreza urodzinowa Twojego dziecka zbliża się w szybkim tempie, a Ty nadal masz pojęcia co począć, przeczytaj nasz poradnik po urodzinowych rozrywkach. Proponujemy najlepsze rozwiązania na urodziny i modne inspiracje dla rodziców.

Pomysły na urodziny dla dzieci w domu

Możliwości na przygotowanie urodzin dla Twojego dziecka w domu są nieograniczone. Potrzebna jest szczypta wyobraźni, odpowiedni moment i sprawne ręce do pracy. Obecnie urodziny dla dzieci jesteś w stanie zrobić bez niczyjej pomocy, gdyż wiele sklepów sprzedaje gotowe produkty. W sieci znajdziesz mnóstwo pomysłów na kolorowe, domowe dekoracje, słodkie przekąski dla najmłodszych i przyjazne zabawy. Ale zacznijmy od początku. Pomyśl co Twoje dziecko lubi najmocniej na świecie. Czy interesuje się zwierzętami? Czy chciałoby zostać archeologiem, lub biologiem?A może lubi spędzać czas w kinie? Dopasowanie tematyki urodzin do pasji Twojej pociechy to połowa sukcesu. Przygotuj zabawy pod kątem hobby Twojego dziecka i stwórz atrakcyjne nagrody. W końcu każdy lubi niespodzianki. Zastanów się jak zaaranżować stół dla gości i jakie przekąski przygotować. W znanych sklepach z artykułami papierniczymi znajdziesz kolorowe talerzyki i kubki, które po skończonej imprezie możesz wyrzucić, oszczędzając dużo czasu na myciu naczyń. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego wypożyczenie kostiumów, lub sama uszyj kilka strojów, w których dzieci będą się bawić. A co z zdobieniem mieszkania? Jeśli masz dostęp do kartonów, jesteś w stanie błyskawicznie zbudować zamek dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych kierowców. Pamiętaj tylko, że przygotowanie dekoracji zajmuje trochę czasu, dlatego też w miarę możliwości nie odkładaj ich na ostatnią chwilę. Zorganizowanie urodzin dla dziecka w mieszkaniu to mniej kosztowna opcja. Jeżeli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie nie znajdziesz chwili by przygotować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu, sala zabaw jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Sala zabaw, czyli dlaczego warto oddać organizację urodzin specjalistom.

W większości sal zabaw zbudowana została instalacja, w której dzieci odkryją takie atrakcje jak baseny z kolorowymi piłeczkami, huśtawki, korytarze do wspinaczki, czy mini paintball. Każda sala zabaw proponuje również tematyczne sale urodzinowe, z możliwością wyboru tej, która najbardziej odpowiada do zainteresowań malucha. Ogromnym atutem zrobienia urodzin dla swojej pociechy w sali zabaw jest fakt, że w czasie trwania przyjęcia rodzice mogą odpocząć, lub zająć się od dawna odkładanymi planami. W sali zabaw zatrudnieni są animatorzy, którzy zapewniają maluchom miłe spędzenie czasu i bezpieczeństwo. Przygotowują oni scenariusz przyjęcia urodzinowego, który jest w dalszej kolejności omawiany z Klientem. W trakcie trwających już urodzin przeprowadzają wszelkie zabawy i bacznie obserwują zgromadzone w sali dzieci. Praktycznie każda sala zabaw posiada kawiarnię, lub mini restaurację, przygotowującą smaczne obiady dla najmłodszych. Jeżeli nie ma ona dostępu do kuchni, zazwyczaj oferuje catering z współpracującej z nią firmy. Wyprawiając urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompleksowej i rzetelnej obsługi imprezy. Takie ośrodki gwarantują najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa, dlatego też nie musisz obawiać się o komfort swojego dziecka i jego gości.

Przykładowe zabawy urodzinowe

Przykładów zabaw urodzinowych jest mnóstwo. Możesz korzystać z tradycyjnych atrakcji, takich jak ciuciubabka, lub ożywić nie co imprezę, organizując rewię mody dla dziewczynek, lub wyprawę do dżungli dla chłopców. Wszystko zależy od tego, czym Twoje dziecko się pasjonuje. Jeżeli Twoja córka lubi oglądać bajki o księżniczkach, zorganizuj dla niej bal. Dziewczynki i chłopcy będą mogli przebrać się w stroje rodem z średniowiecza, które dla nich wypożyczysz lub uszyjesz. Przy użyciu kartonu, lub dekorując jeden z pokoi, stwórz komnatę balową na miarę średniowiecznych zamków. Pokaż maluchom jak wygląda taniec i po prostu puść wybrane utwory. Dzieci doskonale odnajdą się w tym temacie. Możesz także zorganizować
poszukiwania zagubionego pantofelka, na podstawie zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie zabawy w stylu Piraci z Karaibów. Opracuj legendę i narysuj dla każdego maluchów sekretną mapę. Schowaj skarb w własnym domu, ogródku, lub w lesie. Możesz zorganizować zabawę w podchody, w trakcie których dzieciaki będą realizować kolejne zadania, ułatwiające im dotarcie do celu. Dla trochę starszej młodzieży proponujemy zabawę w geocaching. Wystarczy schować gdzieś konkretny przedmiot i wpisać jego współrzędne na urządzeniu gps. Urządzenie poprowadzi dzieci do celu, a one spędzą aktywnie znaczną część dnia. Dobrym rozwiązaniem jest także wieczór magiczny, podczas którego dzieci nauczą się na czym polega iluzja.

Zdecydowałaś się już co jest dla Ciebie najkorzystniejsze – sala zabaw, czy urodziny dla dzieci w domu? Pamiętaj, że tutaj liczy się radość Twojego dziecka. Jeżeli dokładnie zaplanujesz jego urodziny, nie będzie miało znaczenia czy zorganizowane są one w mieszkaniu, czy w atrakcyjnej sali zabaw.

Jeżeli jednak lepszą opcją jest dla Ciebie sala zabaw, wejdź na stronę internetową sali zabaw w Poznaniu. Od dłuższego czasu organizujemy urodziny dla dzieci tych młodszych i nie co starszych. Oferujemy najlepszą opiekę, wspaniałe zabawy i zdrowe jedzenie. Gwarantujemy, że Twoje dziecko długo nie zapomni swoich urodzin!

Aby wejść na naszą stronę naciśnij tutaj: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok