Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Tutaj z pewnością nie powieje nudą

Jeżeli poszukujesz innowacyjnie wyprawionej uroczystości dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na tradycyjnych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci interesują się przez pierwszych chwilę chwil. Później przychodzi czas na ważne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pójdziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę już iść?”. Być prawdopodobnie często słyszymy to od swojego dziecka, które było zaproszone przez kolegę lub koleżankę. Nie zamierzamy opuszczać za szybko imprezy, ponieważ „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Dobrym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien posiadać wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs oraz gotowość do pracy z kilkulatkami. Przyjmujemy do pracy więc animatorów, w asyście których dzieci czują się bezpiecznie oraz mile spędzają czas. Proponujemy Państwu zatem różne wariacje dziecięcych event’ów gwarantujące świetną zabawę, w czasie której ani jubilat, ani jego goście nie będą mieli chwili na monotonię. Trzeba pamiętać o konsultacji z nami w sprawie jadłospisu: ma być ono zwyczajowe czy specjalne, np. ze względu na alergię?

Do wyboru, do koloru – czyli znane i lubiane tematy dla dzieci

Zarys event’u rodzaju uniwersalnego nie posiada żadnych specjalnych wyznaczników, za wyjątkiem – wciągania wszystkich uczestników w ciekawe formy zabawy. Niezawodna wyszkolona grupa animatorów jest w stanie przeformułować projekt w taki sposób, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań najmłodszych. Animatorzy mogą biegle przechodzić z jednego wątku w drugi nie tracąc w tym samym momencie oglądu całości. Oto kilka propozycji: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie elementy wydają się być schematyczne, bo np. kreskówkę „Smerfy” zna właściwie dowolne dziecko. Nasz zespół sprawia w magiczny sposób, iż uroczystość posiada unikalny charakter, natomiast atrakcje nie powtarzają się. Nastrój, dobrana oprawa, finezyjnie ozdobiony tort urodzinowy plus bogactwo najprzeróżniejszych pomysłów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym celem jest spowodowanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich gości i samych rodziców, a ponadto sprawienie, ażeby ten ważny dzień nie poszedł w niepamięć.

Solenizant dokonuje samodzielnego wyboru

Momentami nasz parolatek wybudza się z rana na parę dni przed swoimi urodzinami i tworzy tysiąc pomysłów na sekundę. Zasypuje nas nimi, nim jeszcze zdążymy zjeść śniadanie, a zdają się one całkowicie do siebie nie pasować. W takim przypadku nie ma powodu określać jednego typowego motywu, jaki będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i własnemu dziecku, a także sobie samym. Prawdopodobnie spośród tej „burzy umysłów” zaistnieje naprawdę coś niesamowitego. Resztę można zostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy mające myśl przewodnią, to wtedy można tematykę imprezy zaczerpnąć z naszej oferty albo zostanie ona w sposób szczególny przygotowana oraz dopięta na ostatni guzik na życzenie z fantazją jubilata. Istnieje możliwość wyprawienia czarującego spotkania, jeśli liczba gości jest względnie niewielka. Skupiamy całą swoją uwagę na tym, która sala zabaw doskonale spełni swoją rolę, jak powinna być wyposażona i czy będzie w niej dostatecznie dużo miejsca.

Organizacja uroczystości dla dzieci z dysfunkcjami

Koordynacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka jest skomplikowana oraz czasochłonna. Albowiem jak dostosować kompletny harmonogram, atrakcje oraz pracownię, aby mógł z nich korzystać solenizant oraz wszystkie dzieci, które takiej bariery nie mają? Bądź odwrotnie – któreś spośród zaproszonych kilkulatków ma dysfunkcję? Wyjściem jest przekazanie w odpowiednie ręce, czyli zawodowcom, stworzenia całej zabawy. Często bywa tak, że przeciwności pojawiają się zaraz podczas wstępnych posunięć związanych z wydarzeniem. Gorzej jest, gdy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo opanować powstały w parę chwili rozgardiasz. Wszelkich poprawek należy dokonać wraz ze ekspertami co najmniej 2 tygodnie przed planowaną okazją. Nieduże zmiany w wariantach atrakcji są dokonywane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tych okolicznościach osoba, która faktycznie umie postępować z dziećmi potrzebującymi wyjątkowej uwagi. Przede wszystkim typy atrakcji muszą być takie, ażeby nikt nie czuł się zostawiony samemu sobie. Urodziny mają być szczęśliwe, a nie smętne. Nasza kadra posiada doświadczenie w wymyślaniu tego typu scenariuszy tego ważnego dnia dla dzieci mających stopień niepełnosprawności, które dobrane są do ich potrzeb. Wchodząc na naszą stronę dowiesz się więcej o oferowanych przez nas atrakcjach: urodziny Poznań.

Strona używa cookies
Ok