W erze profesjonalnych usług bardzo ważne jest zabezpieczenie towarów. Bez względu na rodzaj transportu każdy dostawca chce zagwarantować wytworzonym produktom najwyższą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które chronią towar przed odkształceniami i wilgocią. Materiały do pakowania, bo o nich mowa, tworzone są z najwyższą precyzją. Są wytrzymałe mechanicznie, elastyczne i odporne na przedarcia. Bardzo często produkowane są z myślą o estetyce pakowania. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom praktyczne rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. Na co dzień rozmawiamy z różnymi Klientami. Analizując ich wymagania zdajemy sobie sprawę z tego jakie oczekiwania mają spełniać właściwości materiałów do pakowania. Starannie dobieramy produkty do Państwa wymagań. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak: kaptury foliowe, siatka do owijania palet i worki do węgla.

Siatka do owijania palet – wysokie standardy i elastyczność

Zjawisko kondensacji jest najczęściej najgorszym problemem z jakim muszą radzić sobie pracownicy dużych zakładów. Zależnie od świeżości produktu, zbyt zaawansowane zawilgocenie jest w stanie doprowadzić do jego zepsucia. Produkowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to produkt który minimalizuje zjawisko kondensacji, jakie powstaje w rezultacie zróżnicowania temperatur. Ta siatka zapewnia maksymalną wentylację ładunku i może być skutecznie używane do transportu, lub także zabezpieczania takich produktów jak mleko, owoce, warzywa, czy drewno, które potrzebują wysokiego poziomu ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet cechuje się wysoką wytrzymałością na rozdarcie i dostęp promieni UV. Jako producent siatki do owijania palet dbamy spersonalizowany do Państwa wymagań produkt. Zapewniamy dowolny wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, gdyż jest bardzo uniwersalnym produktem.

Kaptury foliowe – maksimum komfortu, zero uszkodzeń

Nieskomplikowane pakowania towarów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety idealnie nadają się do ochrony towaru w trakcie dalekiego przewozu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni UV i są wytrzymałe na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Produkujemy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe działają w oparciu o proces zgrzewania. Podczas zgrzewania doskonale dopasowują się do kształtu i rozmiaru ładunku, gwarantując najbardziej efektywne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety prezentują jeszcze jedną, istotną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w ciekawą grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Dzięki temu są idealnym nośnikiem reklamy, którą zobaczy każdy odbiorca Twojego towaru. Produkt taki jak kaptury foliowe na palety idealnie zabezpieczy Twój ładunek przez odkształceniem i zawilgoceniem.

Worki do pakowania węgla – reklama i bezpieczeństwo opału

Worki do pakowania węgla prezentują estetyczny wygląd. Są one tworzone po to by zapewnić najlepsze warunki magazynowania węgla i atrakcyjną formę reklamy. Jako producent produktów do pakowania, gwarantujemy także praktyczne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku zaprojektujemy atrakcyjną informację reklamową. Naszym zadaniem jest to fajny sposób na zaskoczenie swoich Klientów i pozostanie w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla produkowane są z wytrzymałych surowców o zróżnicowanych pojemnościach 5 – 50 kg . Na specjalne zamówienie Klienta robimy także worki o nietypowych wymiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej zdajemy sobie sprawę, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy nieustannie walczą z biegającą, leśną zwierzyną. Proponowana przez naszą firmę siatka rolnicza to atrakcyjna cena i wytrzymałość w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być także stosowana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o niespotykanych cechach. W naszym zakładzie wytwarzamy siatkę o wybranych przez Klienta rozmiarach. Dostosowujemy się do wszelkich wymagań Klienta i zapewniamy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza wytwarzana jest z tworzyw o najwyższej jakości, co sprawia, że jest chętne kupowanym produktem.

Taśmy PP –ostatni krok do idealnego zapakowania ładunku

Podczas pakowania tak samo ważne są akcesoria, które ostatecznie chronią ładunek przed zniszczeniem, dostępem wody i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków to ostatnie ogniwo do idealnej ochrony produktów na paletach. Stosując taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie wygodę i wysoką jakość zabezpieczeń. Przez wzgląd na niską cenę i doskonałą trwałość, taśmy PP są jednym z najlepszych akcesoriów do pakowania. Oferujemy również zapinki do przypinania ładunków, które trwale mocują każdy rodzaj ładunku na paletach. Dzięki doskonałej trwałości złącza powinny być używane zawsze tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo towaru.

Jako producent elastycznej siatki do owijania i innych materiałów do pakowania możemy spełnić wszelkie wymagania naszych Klientów. Dbamy o wysokiej jakości zabezpieczenia towarów przed zawilgoceniem i odkształceniem. Od wielu lat oferujemy naszym Klientom praktyczne i efektywne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Realizujemy spersonalizowane zlecenia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy wysoką jakość siatki w najniższej cenie, co sprzyja dalszej współpracy. Ochrona Twojego ładunku to dla naszej firmy najważniejszy priorytet.

Odwiedź naszą stronę www i sprawdź naszą ofertę: kaptury na palety.

Strona używa cookies
Ok