przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary cechują się najwyższą klasą, w stosunku do potrzeb klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele udogodnień wpływających na komfort podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest również barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, port USB, gniazdko oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie podróży opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy oferują wynajem autokaru na wyjątkową okazję. Sprawdzają się w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużą popularnością cieszą się też przy planowaniu delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych i dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów i planuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Ważną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności popierają regularne testy. Zasadnicze są również przeprowadzane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wybrany kierownik transportu. Daje to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z najwyższą jakością.

Aby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie autokary posiadają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się zamieniają oraz troszczą się o własny wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na świetną orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co oznacza bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia oznacza też większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również obserwowania autokarów za pomocą GPS. Co także jest czynnikiem poprawy bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru powinien zależeć od charakteru wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 32 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy posiada od 18 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem autobusów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zwykle w międzynarodowe trasy.

Dobrze też poznać stan techniczny autokaru. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszystkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład apteczkę i gaśnicę.

Przydatne mogą okazać się także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

CENA WYNAJĘCIA AUTOKARU

Tak jak w przypadku doboru autokaru, cena za wynajem zależy jest od kilku czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dodać takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu drobnych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Oczywiście można też liczyć na rabaty. W biznesie turystycznym najkorzystniejsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pozwala wydajniej zaplanować podróż. Na rabaty mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Przewozy autokarowe Toruń

Strona używa cookies
Ok