W dzisiejszych czasach zwracamy co raz większą uwagę na bezpieczeństwo na drogach. Chcemy aby nasz styl jazdy cechował się pewnością, dynamizmem i rozwagą. Bezpieczna jazda nie oznacza wcale wolnej jazdy. Nic bardziej mylnego. jazda bezpieczna to przede wszystkim umiejętność, którą nabywa się wraz z doświadczeniem i przejechanymi w trasie kilometrami. Jeździć bezpiecznie to znaczy kierować pojazdem tak, aby jak najlepiej wykorzystać nowoczesne systemy hamowania i możliwości techniczne pojazdu. Niestety możliwości praktycznej nauki jazdy są na co dzień nie wielkie. Na szczęście co raz więcej placówek, takich jak nasza, oferuje profesjonalne szkolenia bezpiecznej jazdy, na których ,w łatwy i przyjemny sposób, nauczysz się jak jeździć lepiej.

Kurs jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej to jedno z szkoleń proponowanych przez nas w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna polega przede wszystkim na unikaniu zagrożeń w ruchu drogowym, poprzez umiejętne dostosowanie reakcji do danego bodźca. Na szkoleniu nauczymy Cię jak wykorzystywać techniczne aspekty Twojego samochodu, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drodze. Pokażemy Tobiejak rozpoznawać zagrożenia i reakcje innych osób, zanim spowodują one wypadek. Zrozumiesz także jak pogoda oddziałuje na styl jazdy i jak unikać poślizgu na zakręcie. Wskażemy Ci także, jak zachowywać się po wypadku w ruchu drogowym i jak zadbać o zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Kurs jazdy defensywnej uczy pozytywnych zachowań na drodze i wpływa na wyobraźnię kierowców. To jedno z najlepszych szkoleń, szczególnie dla osób, które pełnią funkcję kierowcy i codziennie spotykają się z różnymi zagrożeniami na drodze.

Szkolenie jazdy ekonomicznej

Po za bezpieczeństwem na drodze warto zadbać także o ergonomiczny i ekonomiczny styl jazdy. jazda Eko to nie tylko chwilowy trend. To w głównej mierze skuteczny sposób na większe oszczędności. Przerażające dane statystyczne dotyczące emisji spalin i badania na temat chorób spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza otwierają oczy nam wszystkim. Co raz więcej kierowców staje się zwolennikami ekonomicznego stylu jazdy, który ma niebagatelny wpływ na nasze środowisko, ale również nie obciąża portfela. Założenia ekonomicznej jazdy będziesz mógł poznać w teorii i w praktyce na organizowanym przez nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy szkoleniu jazdy ekonomicznej. Podczas szkolenia zobaczysz jak optymalne wykorzystanie mechanizmów w samochodzie wpływa na redukcję spalania paliwa. Z nami zdobędziesz wiedzę jak zmieniać biegi, nowocześnie hamować, dostosować prędkość do danych warunków atmosferycznych i jak przewidywać zachowania innych kierowców przy jednoczesnym uwzględnieniu teorii jazdy ekonomicznej. Kurs jazdy ekonomicznej to idealna szansa do poprawy swoich umiejętności. Jest on adresowany w szczególności do kierowców zatrudnionych w transporcie drogowym, ale także do osób indywidualnych, które chcą wykorzystać ekonomiczny styl jazdy na co dzień.

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym od 2016 roku będzie obowiązkowe dla osób zaczynających swoją przygodę z samochodem. Jest to także doskonała okazja dla kierowców z bogatym doświadczeniem, którzy chcą zweryfikować bądź też utrwalić swoje umiejętności. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Dlatego,że wzrasta liczba wypadków w ruchu drogowym, których głównym powodem jest brak wyobraźni i niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Wiadomo, że od młodego kierowcy nie można oczekiwać zachowań na poziomie doświadczonego kierowcy. Tym bardziej ważne jest uświadomienie go o przyczynach i skutkach wypadków. Kurs z zagrożeń w ruchu drogowych przewiduje opracowanie takich zagadnień jak przyczyny i skutki wypadków w ruchu drogowym, postępowanie powypadkowe, ocena ryzyka na drodze i psychologiczne reakcje w trakcie prowadzenia samochodu. Podczas zajęć praktycznych skupiamy się na manewrach samochodowych, które pozwalają unikać wypadku w ruchu drogowym. zaplanowane są także ćwiczenia na płycie poślizgowej i w symulatorze jazdy w warunkach specjalnych. Dzięki temu praktycznemu szkoleniu zyskasz pewność i umiejętności bardzo przydatne na co dzień.

Szkolenia bezpiecznej jazdy – dla kogo?

Tak naprawdę w szkoleniu bezpiecznej jazdy może uczestniczyć każda osoba. Wystarczą jedynie pozytywne nastawienie, dobre chęci i odpowiednia motywacja. Kurs bezpiecznej jazdy organizowany jest na naszych samochodach, lecz istnieje możliwość nauki na własnym pojeździe. Szczególnie rekomendujemy ten kurs właścicielom dużych firm transportowych, którzy chcą poprawić warunki pracy swoich pracowników. Aby móc uczestniczyć w szkoleniu wystarczy mieć ważne prawo jazdy w danej kategorii. Wykłady i ćwiczenia odbywają się w naszej szkole jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy jest zawsze ustalana indywidualnie. Możemy zapewnić Wam przyjazną obsługę, atrakcyjne ceny i przydatne wskazówki.

Kurs bezpiecznej jazdy to znakomity prezent dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. W naszej szkole każde szkolenie prowadzone jest z myślą o zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa na drogach. Jako doświadczona szkoła jazdy chcemy kształtować świadomość i wyobraźnię kierowców. Naszym celem jest zwiększenie poziomu kultury jazdy i pokazywanie granic, których przekroczenie grozi niebezpieczeństwem. W naszej drużynie zatrudnieni są jedni z najlepszych specjalistów w kraju, którzy aktywnie biorą udział w rozpowszechnianiu idei bezpiecznej jazdy. To dzięki nim możemy pochwalić się wysoką skutecznością i doskonałą organizacja pracy. Nasz ośrodek nauki jazdy to miejsce , które zapewni Ci wspaniałą przygodę z samochodem.

http://www.odtj.net/kursy-jazdy-defensywnej-pojazdy-uprzywilejowane-cena/ – na naszej stronie zapoznasz się z cenami szkolenia i z naszą pełną ofertą

Strona używa cookies
Ok