System enova365 to innowacyjny system ERP, dzięki któremu kierowanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące jedną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniej praktyce w branży i innowacyjności używanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą w czasie rzeczywistym, spajających i ułatwiających rozporządzanie zasobów firmy. Dopasowany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości doboru modułów oraz poszerzenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe kierowanie firmy, wspiera sterowanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszelkie obszary działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Upraszcza dostęp pracowników do danych, ale równolegle dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do aktualnych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy cieszy się stabilną pozycję w branży, enova365 proponuje dogodne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w każdej chwili można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Chociaż moduły mogą funkcjonować oddzielnie, taka sama baza danych dla każdego z zakupionych modułów, oferowana przez producenta enovy365, umożliwia wdrażanie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy jest to konieczne. Używanie systemu umożliwia umieszczanie szablonów systemów pracy, wydzielanie obowiązków i uzupełnianie zestawień i raportów. Działa: gromadząc, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić krążenie danych i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, oferującym możliwość korzystania z systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który pokaże moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wytypowane moduły i aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja pozwala na stałe aktualizacje systemu do kolejnych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy wybierają zakupy na własność lub otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie planują inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na operatywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rozwija się wraz z firmą, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova

Strona używa cookies
Ok