Ogród pokazuje niezwykle dużo o nas samych. O sposobie życia, zainteresowaniach i osobowości. Jedni lubią artystyczny nieład, a pozostali czystość i spokój. Dzisiaj mamy możliwość wykonywania znacząco zróżnicowanych projektów ogrodów, przystosowanych doskonale do naszego charakteru. Niezliczone surowce, szeroki wybór roślin i atrakcyjne rozwiązania to opis nowoczesnego ogrodnictwa. Projektowanie ogrodów to już nie wyłącznie praca. To pasja kreowania, z którą identyfikuje się co raz większa ilość ludzi. Rosnąca konkurencja w branży ogrodniczej wymaga od nas nie tylko fantazji, ale także śledzenia nowych inspiracji. Chcemy, by nasze projekty ogrodów odróżniały się wśród innych propozycji.

Każda firma ogrodnicza gwarantuje klasyczne usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodów, pielęgnację zieleni i produkty z kręgu kamieniarstwa. My jednocześnie możemy Wam oddać naszych oddanych pracowników, którzy nieustannie starają się poznać wymagania Konsumentów. Najwyborniejsze gatunkowo rośliny pochodzące z lokalnych upraw i niestandardowe rozwiązania, przez które odszukasz w własnym ogrodzie wszystko to o czego pragniesz. Co więcej proponujemy atrakcyjne ceny usług ogrodniczych, omawiane osobiście w zależności od konkretnego projektu i realizacji. Pozwól nam stworzyć swój ogród. Zachęcamy Was do zaznajomienia się z naszą ofertą.

Projektowanie ogrodów małych i dużych

Nasza firma ogrodnicza najczęściej specjalizuje się w projektowaniu ogrodów. Wykonywane przez naszych specjalistów projekty charakteryzują się znacznym stopniem indywidualizmu i detalizmu. Chcemy, by każda koncepcja bazowała na potrzebach Klienta, z tego względu za każdym razem prowadzimy bardzo szczegółową rozmowę, podczas której odkrywamy Wasze pomysły i plany. Powinno się tutaj podkreślić, że każdy projekt wykonywany jest w profesjonalnym programie komputerowym, który starannie oddaje zarys realizacji.

W tym aspekcie zapewniamy trzy typy usług – projektowanie ogrodów dla osób indywidualnych, zakładanie ogrodów dla firm i zakładanie ogrodów dla developerów. Każda propozycja, mimo kilku zbliżonych punktów, różni się od siebie. Pierwszy typ usługi dedykowany jest do osób, które chciałyby wykorzystać teren wokół własnego domu, lub wolne miejsce na balkonie. Projektowanie ogrodów dla osób indywidualnych zawiera stworzenie spersonalizowanej oferty wykończenia ogrodu (letniego i zimowego), wybór małej architektury ogrodowej, oraz stworzenie projektu rozkładu nawadniania.

Projekty dla firm i organizacji wykonywane są na zlecenie właścicieli hoteli, kawiarni, budynków handlowych, budynków miejskich i placówek produkcyjnych. Tworzymy plany zieleni w siedzibie różnych przedsiębiorstw, oraz projekty parków miejskich, zieleńców i miejsc rekreacji.

Kolejnym typem usługi jest budowanie terenów zieleni dla deweloperów i właścicieli bloków mieszkalnych. Ładnie zrobiony ogród dookoła miejsca zamieszkania działa na konkurencyjność inwestycji. W tym dziale możemy zagwarantować wykonanie projektu terenu zieleni wokół budynków wielorodzinnych, projektu placu zabaw, czy projektu obszaru sportowego.

Pielęgnacja ogrodu – sposób na wieczną zieleń

Zatroszczymy się o Twój ogród przez okrągły rok. Korzystając z fachowych urządzeń ogrodniczych i preparatów pielęgnacji roślin, sprawimy, że Twój ogród będzie wyglądał atrakcyjnie i zdrowo. Pielęgnacja ogrodów i obszarów zieleni polega przeważnie na koszeniu trawnika, zabieraniu zanieczyszczeń, usuwaniu szkodników, podlewaniu i wycinaniu krzewów. Warto zaznaczyć, że usługa pielęgnacji ogrodu oferowana jest o jakiejkolwiek porze roku, także w chłodne dni.

Kamień ogrodowy – szeroki wybór produktów

Nasze przedsiębiorstwo ogrodnicze zapewnia duży wachlarz kamieni do ogrodu. W sprzedaży odnajdziecie między innymi grysy, otoczaki, żwiry i łupki w kilku odmianach i kolorach. Nasi projektanci są w stanie dodatkowo zagwarantować Wam wykonanie projektu brył do ogrodu. Tworzymy projekty małej architektury ogrodowej, startując od małych skalniaków, a kończąc na nawierzchniach z kostki brukowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który upraszcza realizację zlecenia. Gwarantujemy również urządzenia i środki, które konserwują głazy, nadając im ładny wygląd, nawet po kilkunastu latach.

Oryginalny ogród podwyższa wartość budynku i akcentuje estetykę całej posiadłości. Jest to miejsce, w którym możemy wypocząć, zorganizować przyjęcie, i spędzić czas z dziećmi. Ogrody sprawują niezwykle ważną rolę – umożliwiają bliski kontakt z przyrodą, który pozytywnie działa na skupienie i pomysłowość.

Nasza firma ogrodnicza oferuje takie usługi jak zakładanie ogrodów i ochrona ogrodów. Wszelakie realizacje realizujemy w ustalonym terminie i z odpowiednią drobiazgowością. Bogate doświadczenie i pomysłowość projektantów ułatwiają nam znalezienie odpowiednich rozwiązań dla każdego Odbiorcy. Dobrej jakości studio projektowe umożliwia stworzenie komputerowych projektów graficznych. Mamy możliwość zaoferować Tobie profesjonalne usługi ogrodnicze na niezwykle wysokim poziomie.

Wejdź na naszą stronę i poznaj wszystkie usługi: ogrody toruń

Strona używa cookies
Ok