SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Nasze projekty charakteryzują się szczegółowością i prostą elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Wykorzystujemy niesztampowe pomysły i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to perfekcja w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Najpierw zapoznajemy się z potrzebami naszych Klientów, aby następnie dobrać do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Każdy z naszych Klientów jest inny, a tym samym wyjątkowy, dlatego też każdy, zrobiony przez nas ogród charakteryzuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnymi motywami dekoracyjnymi. Projektując ogrody bierzemy pod uwagę takie elementy jak zdolności i czynny udział w prowadzeniu ogrodu, podział przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz upodobania Klientów. Szczegółowe pomiary i szczegółowa analiza kondycji gleby i poziomu nasłonecznienia działki pozwala nam na założenie ogrodu, który będzie taki, o jakim Państwo zawsze marzyli.

Usługi związane z zakładaniem ogrodu

W fazie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, Używając specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i dokarmimy glebę w niezbędne składniki mineralne. Na gotowym terenie będziemy w stanie stworzyć takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Budowane przez firmę ogrodniczą SeedArt dekoracje do ogrodu bazują na naturalnych surowcach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także całościowe systemy nawadniające, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od początku do końcai to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników przy domach i w przestrzeni publicznej

Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Zbudujemy dla Państwa atrakcyjny i zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Samodzielnie tworzymy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki jest szczególnie polecany osobom, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Natomiast trawnik z siewu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Kostka brukowa – idealna nawierzchnia dla Ciebie

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Tworzone z niej nawierzchnie cechują się wyjątkową trwałością i elegancją. Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i właściwie dobrać kolor do otoczenia. Stworzymy dla Państwa nawierzchnie z kostki brukowej, takie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, których celem jest pielęgnacja roślin. Dodatkowo kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, a także zabezpieczamy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc przy utrzymaniu ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć profesjonalneusługi ogrodnicze. Szeroka wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne kolorowych i zmysłowo pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny terenu wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie określić Twoje potrzeby i znaleźć dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Spełnimy Twoje marzenia o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Zawsze staramy się o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest nietuzinkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Szczegóły naszej oferty poznasz na naszej stronie – projektowanie ogrodów Toruń

Strona używa cookies
Ok