Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy jesteś świadomy tego, że pranie ekstrakcyjne eliminuje najtrudniejsze plamy i zanieczyszczenia, likwidując przy tym prawie 100% szkodliwych dla naszego organizmu wirusów i roztoczy? Istotnie, ta efektywna technologia prania chemicznego może przywrócić dawny wygląd choćby najbardziej poplamionemu dywanowi, czy użytkowanej kanapie w salonie. Szczególna technologia namaczania pobrudzonych warstw dokładnie mówiąc wchłania brud z wewnętrznych warstw materiału. Efekty prania ekstrakcyjnego są zdumiewające – piękny zapach i schludny wygląd czyszczonych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Podaną przez nas metodą prania chemicznego możesz oczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, a nawet złożoną w schowku wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest uniwersalną formą sprzątania zabrudzonych powierzchni kompletnie bezpieczną dla uczuleniowców. Można dodać jeszcze, że czyszczenie ekstrakcyjne nie wpływa źle na jakość oczyszczanych materiałów. Wręcz przeciwnie, pielęgnuje je na wiele lat.

Jest kilka firm w Warszawie specjalizujących się w usuwaniu zabrudzeń metodą prania ekstrakcyjnego. Wiodącą marką w tej dziedzinie jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni z tapicerki, a Klienci określają ją najlepszą firmą piorącą w mieście stołecznym. Może warto uwierzyć ich opiniom. Jednocześnie w niniejszym tekście opowiemy tobie na czym dokładnie polega czyszczenie ekstrakcyjne, które środki idealnie sprawdzają się w tej technologii i co można wyszorować za pomocą tej kompleksowej metody. Czytajcie dalej!

Metoda prania ekstrakcyjnego w pigułce

Przede wszystkim powinno się nadmienić, że technika prania ekstrakcyjnego służy do prania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to powierzchnie bardzo narażone na częste zabrudzenia, z tego względu tradycyjne metody czyszczenia nie powodują pożądanych skutków. Aby na dobre pozbyć się zanieczyszczeń z wersalki, czy wykładziny dobrze jest wyszorować nie tylko zewnętrzną warstwę materiału, ale także tą środkową. Pranie ekstrakcyjne umożliwia przenikać do wewnętrznych powłok mytych nawierzchni, co wpływa na to, że ta technologia jest wyjątkowo skuteczna. A czym się ona charakteryzuje? W czyszczeniu ekstrakcyjnym używane są profesjonalne urządzenia, nazywane ekstraktorami. Takie odkurzacze ekstrakcyjne namaczają warstwy materiału roztworem czyszczącym. Utrwalony i zaschnięty brud zaczyna się rozwiązywać, po czym maszyna wciąga go z powierzchni zapewniając śliczny zapach, nieskazitelną czystość i wysoki standard higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako wariant prania chemicznego oczyszcza nie tylko świeże plamy, ale również plamy, które pojawiły się nawet wiele lat wstecz. Po tym profesjonalnym zabiegu piorącym kanapa, czy dywan prezentują się jak nowe.

Proces prania ekstrakcyjnego

W poprzednim akapicie zwięźle określiliśmy samą technologię prania ekstrakcyjnego. Teraz powiemy Wam jak właściwie przebiega mechanizm prania ekstrakcyjnego, jakie ekstraktory są używane podczas czyszczenia i jakie środki chemiczne są najskuteczniejsze. Przed podejściem do usługi czyszczenia ekstrakcyjnego warto jest dokładnie ocenić konstrukcję materiału i rodzaj zanieczyszczeń. Pozwala to korzystniej dostosować środki piorące i wyznaczyć odpowiedni czas namaczania, tak aby prany materiał nie uległ uszkodzeniu. Potem przechodzi się do fazy namaczania. Ten mechanizm rozpuszcza zaschnięty brud. Następującym etapem jest odkurzanie. Wkrótce po tym powinno się dobrze wysuszyć określoną powierzchnię. I koniec. Wróćmy teraz do problemu płynów czyszczących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj pierwsze miejsce zajmuje popularna firma Karcher, oferujące domowe i przemysłowe ekstraktory do czyszczenia, jak i środki do mycia chemicznego.

Dlaczego warto skorzystać z metody prania ekstrakcyjnego?

Jak już wspominaliśmy na początku czyszczenie dywanów i tapicerki metodą ekstrakcyjną pozwala zabić nawet prawie 100% niekorzystnych bakterii. Na tym wszakże nie kończą się korzyści tej technologii sprzątania nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne eliminuje przykre zapachy, na przykład odór zwierząt domowych, czy zapach potu. Jednocześnie pielęgnuje oczyszczany materiał, przywracając kolor i budowę włókien. Pranie ekstrakcyjne jest mocno polecane osobom z alergiami, gdyż likwiduje roztocza i inne elementy wywołujące reakcje uczuleniowe. Jest to wspaniała technologia prania dywanów i tapicerki meblowej. W rosnącej liczbie przypadków poleca się ją także do mycia tapicerki w samochodzie, jak i odkażania materiałów skórzanych (które są szczególnie kłopotliwe w kosmetyce).

Czy jesteś gotowy na skorzystanie z profesjonalnej i wydajnej techniki czyszczenia tapicerki? Zamierzasz orzeźwić swój pobrudzony dywan na wiosnę? Nie ma lepszej metody czyszczenia niż pranie ekstrakcyjne. 100% satysfakcja gwarantowana. Firma Pogromca Brudu zapewnia pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także mycie mebli ze skóry w Warszawie, a dokładnie w dzielnicy Bielan. Dysponujemy wysokogatunkowymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi firmy Karcher i specjalnymi preparatami piorącymi o subtelnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i precyzyjną analizę czyszczonych nawierzchni. Jesteśmy firmą piorącą polecaną przez wielu Konsumentów. Skorzystaj z naszych rzetelnych usług prania już teraz. Wstąp na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Strona używa cookies
Ok